Инсектицид Актара | Цена - купить в Украине. - Агрозащита

ИНСЕКТИЦИД АКТАРА

 

                                          Актара, 25% в.г.

 Системний інсектицид проти шкідників кишково-контактної дії, володіє трансламінарну активністю.При внесенні в грунт у препарату проявляється системна дія. Завдяки здатності перерозподілу по листу і пересуванню по ксилемі «Актара» добре пригнічує цикадок, попелиць, білокрилок, деяких видів щитівок і ложнощітовок, жуків та інших комах.
  Діюча речовина препарату «Актара»: Тіаметоксам.
  Симптоми впливу препарату на комах проявляються вже через 15-30 хвилин після контакту препарату з попелицями, і через 1 годину у білокрилки. Комахи перестають харчуватися і витягають стилети з тканин аркуша, вусики витягуються вперед. Повна загибель проявляється через 1 день, але протягом цього періоду комахи вже не харчуються.
  Тіаметоксам має новий механізм дії - інгібує нікотин-ацетилхолінових рецепторів пост-синапсу нервової системи комах і тому не має перехресної резистентності з піретроїдами, карбаматами і фосфороорганічні інсектицидами, застосовуваними в даний час. Дослідження, проведені з расою білокрилки, резистентної до препаратів групи неонікотиноїдів, не показали наявності резистентності до інсектициду «Актара» (тіаметоксаму), що дозволило припустити, що тіаметоксам впливає на інший сайт і має інший механізм дії в порівнянні з іншими неонікотиноїди. Однак, щоб надалі запобігти появі резистентності попелиць, білокрилки і інших комах до препаратів з групи неонікотиноїдів (наприклад, імідоклопріду або ацетоміпріду) не слід їх чергувати між собою.
  Для запобігання появи резистентності пропонується використовувати для захисту від попелиць та білокрилки чергування інсектицидів «Актара», ПЕГАС ® (група карбоматов) і «Актеллік». При цьому слід звернути увагу, що ПЕГАС ® - інсектоакарицид і крім ефективності проти попелиць і білокрилок ефективно пригнічує кліщів. «Актеллік» так само володіє акарицидною дією і хорошою фумігаційної активністю.

Властивості:

* Широкий спектр активності

* Трансламінарну дію при обприскуванні рослин

* Системна дія при внесенні в грунт

* Швидке проникнення в рослини через листя і коріння

* Висока біологічна ефективність

* Швидке інгібування харчування комах

* Термостабільність

* Висока розчинність у воді

* Гідролітична стабільність


Актара продажа в Украине
Цена: 360.00 ГРН
Количество: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH