Купить Гербицид | Средство от сорняков, цена в Украине. Опт и розница - Агрозащита

ГЕРБИЦИДЫ

Гербициды-это препараты применяемые в сельском хозяйстве для контроля различных сорняков. Купить гербициды по лучшей цене в Украине.

Неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів, а також чагарникової рослинності
Цена: 2400.00 ГРН
Базис – это послевсходовый препарат для защиты кукурузы от сорных культур.
Цена: 2600.00 ГРН
Грунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.
Цена: 4160.00 ГРН
Системный гербицид сплошного действия для уничтожения широкого спектра однолетних и многолетних сорняков на сельскохозяйственных угодьях и землях не сельскохозяйственного назначения.
Цена: 3780.00 ГРН
Гербіцид Дуал Голд Ефективний ґрунтовий гербіцид Дуал Голд призначений для передпосівної або досходової обробки
Цена: 2100.00 ГРН
Гербіцид Євро-Лайтинг.Гербіцид вибіркової дії Євро-Лайтинг спеціально розроблений для знищення широкого спектру бур’янів на посівах соняшнику.
Цена: 7200.00 ГРН
Ефективний вибірковий гербіцид широкого спектра дії Банвел призначений для застосування на ділянках з посівами злакових культур проти більше ніж 200 видів бур’янів, як однорічних, так і багаторічних.
Цена: 3200.00 ГРН
Гербіцид Галера.Системний гербіцид Галера вибіркової дії призначений для післясходової обробки посівів рапсу (ярого, озимого) та гірчиці.
Цена: 4500.00 ГРН
ЗЕРНОВІЙ (ТМ «Укравіт», Ukravit) - високоселективний гербіцид системної дії для післясходової обробки посівів зернових (ярих, озимих) проти широкого спектру однорічних злакових бур’янів.
Цена: 2100.00 ГРН
Гербіцид Карібу.Базовий гербіцид Карібу спеціально розроблений для системного захисту посівів цукрових буряків від більшості розповсюджених бур’янів.
Цена: 2880.00 ГРН
Гербіцид Півот. Системний гербіцид Півот призначений для знищення широкого спектру бур’янів до засівання або під час активної фази вегетації бобових.
Цена: 3600.00 ГРН
Гербіцид Хармоні. Гербіцид Хармоні – це сучасний препарат вибіркової дії. Призначений для захисту посівів бобових, кукурудзи, колосових культур та льону.
Цена: 450.00 ГРН
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH