Гербицид Банвел | Цена - купить в Украине. - Агрозащита

Гербіцид Банвел

                                                                 3200грн/л

                                                       Гербіцид Банвел

    Форма препарату – водорозчинний концентрат

  Ефективний вибірковий гербіцид широкого спектра дії Банвел призначений для застосування на ділянках з посівами злакових культур проти більше ніж 200 видів бур’янів, як однорічних, так і багаторічних.

 Серед особливостей засобу варто виділити його синергізм – здатність підсилювати ефективність комплексу із гербіцидів. Найбільша ефективність досягається при використанні разом із марками гербіцидів Мілагро, Каллісто, Піком, котрі ви також знайдете в нашому  магазині.

Особливості

 -          гербіцид відноситься до групи препаратів широкого спектра дії – може використовуватись для знищення 200 видів бур’янів, серед яких польва берізка, осот і ін.;

 -          ефективний при очищенні полів від багаторічних дводольних бур’янів перед засівом наступної сівозміни;

 -          знищує бур’яни, які не переносять застосування атразину і 2,4-Д;

 -          завдяки використанню препарату попереджається ймовірність розвитку резистентності (звикання) до засобів на основі сульфінілсечовин.

Рекомендації до застосування

 Препарат широкого спектра дії Банвел найбільш ефективний при застосуванні під час фази активної вегетації бур’янів (фаза росту – від 2 до 6 листків) при температурах від 10 до 28°С. Достатньо 200 – 300 літрів розчину препарату на гектар. Не шкодить зерновим культурам. Може використовуватись одночасно з більшістю пестицидів.

Діюча речовина  і механізм

 Гербіцид Банвел поставляється у вигляді водорозчинного концентрату демитиламінної солі та дикамби (480 г/л). Препарат Знищує як кореневу систему бур’янів, так і листя – найбільший ефект досягається на 7- 15 день після нанесення.

Цена: 3200.00 ГРН
Количество: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH