Гербіцид Галера | Цена - купить в Украине. - Агрозащита

Гербіцид Галера

                                                                   4500 грн/5л

                                                               Гербіцид Галера

 Системний гербіцид Галера вибіркової дії призначений для післясходової обробки посівів рапсу (ярого, озимого) та гірчиці. Препарат дозволяє контролювати широкий спектр бур’янів, серед яких бобові, пасльонові, парасоликові, гречані, складноцвітні, осотові та ін.

Особливості

 -          препарат призначений для післясходової обробки культури – при правильному дотриманні інструкції гербіцид Галера нетоксичній для рапсу та гірчиці;

 -          препарат відрізняється високою стійкістю до змивання вже через 1 годину;

 -          активність дії препарату напряму залежить від сприятливості умов для вегетації бур’янів;

 -          перші ознаки дії препарату помітні через 12 – 18 годин, остаточне знищеня – через 2-3 тижні;

 -          при внесені навесні, в наступну сівозміну (осінь) дозволено вірощуваті злакові та ріпак, не раніше ніж через 14 місяців – бобові, всі інші рослині – через 10-11 місяців.

Спектр дії

 Однорічні і багаторічні дводольні бур’яни, серед яких:

 -          злакові, макові, гречкові, пасльонові, маренові, губоцвітні, айстрові та ін. Також гербіцид знищує самосіви культурних рослин: буряк, соняшник.

Рекомендації щодо застосування

 Препарат ефективний при застосуванні в температурному діапазоні від +8°С до +25°С. Препарат вноситься під час активної фази вегетації (від 2 до 10 листків у однорічних і до 15 – у багаторічних). Для досягнення рівномірного нанесення рекомендовано використовувати розпилювачі.

 Гербіцид Галера не рекомендовано змішувати з регуляторами росту. Сумісний з більшістю марок гербіцидів, фунгіцидів, добрив, інсектицидів.

Діюча речовина, механізм дії 

 В препараті в якості діючої речовини використовуються: клопіралід (267 г/л), піклорам (80 г/л), амінопіралід (17 г/л). Препарат проникає в кореневу систему рослин та заміщає природні гормони, призупиняючи і порушуючи процеси росту.

 Інтернет-магазин agrozashita.kiev.ua пропонує придбати гербіцид Галера по низьким цінам.

Цена: 4500.00 ГРН
Количество: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH