Гербицид Титус | Цена - купить в Украине. - Агрозащита

Гербицид Титус

       

 Тітус  - післясходовий гербіцид для боротьби проти всіх злакових та ключових двосім'ядольних бур'янів у посівах кукурудзи , картоплі і томатів.

 Діюча речовина  -  римсульфурон 250 г / кг .

 Препаративна форма - водорозчинні гранули .

 Переваги застосування Титуса  - Відмінна дія проти широкого спектру злакових і двосім'ядольних бур'янів -  Висока селективність - Тривалий період внесення : від 1 до 7 листків - Відсутність обмежень у сівозміні - Низькі норми внесення ( 40 -50 г / га ) - Високоефективний проти пирію повзучого.

 Тітус  поглинається переважно листям бур'янів і швидко переміщується після застосування до кінчиків кореневої системи і листя . Тітус  припиняє поділ клітин чутливих до препарату бур'янів шляхом впливу на їх ферменти , які не існують в організмі людини та інших теплокровних . Чутливі бур'яни вже через кілька годин припиняють ріст і більше не конкурують з культурними рослинами у споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми , такі як припинення росту , хлороз , відмирання кінцевих пагонів і некроз , з'являються через кілька днів після застосування. Повна загибель бур'янів відбувається протягом 10-20 днів.


Купуйте Тітус найдешевше у нас!

Цена: 1500.00 ГРН
Количество: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH